ART / Oil paintings / Oil painting 13253375
nr 1325 3375
OIL PAINTING
Humberto Couet. Signed. Oil on panel, " Ett ögonblick av lycka", 22x31cm,
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, " Ett ögonblick av lycka", 22x31cm
1000
SEK 700
Monday May 11 2020
at 20:48:17
11/5 20:43:17